מעבורות בנורבגיה

נורבגיה היא מדינת חוף ולכן, מעבורות וסירות הן בין אמצעי התחבורה החשובים ביותר שם. תיהנו לטייל לאורך הסיפון בשמש, קחו ביס או לגימה בבית קפה או במסעדה, תענוג לעשות את נורבגיה במעבורת – אז בואו נפליג!

נסיעה לנורבגיה במעבורת

מעבורות רבות מקשרות את נורבגיה עם מדינות אחרות באירופה, כולל מעברים יומיים מדנמרק, שוודיה וגרמניה. אפשר גם להפליג ישירות מהולנד.

לעתים קרובות תוכלו למצוא הנחות לאזרחים ותיקים, סטודנטים וילדים. עסקאות חבילות גם הן לרוב זמינות.

להלן תמצאו את כל המידע שאתם צריכים על המעבורות השונות לנורבגיה.

מעבורות רכב וסירות אקספרס בנורבגיה

לנורבגיה יש קו חוף נרחב, עם פיורדים ואיים רבים. בפיורד נורבגיה ובצפון נורבגיה, מטיילים נאלצים לעתים קרובות להסתמך על מעבורות וסירות אקספרס לצורך תחבורה. בחירת מעבורת יכולה לעיתים קרובות לקצר דרמטית את אורך הטיול שלכם.

סירות אקספרס ומעבורות מכוניות משייטות להן במעלה ובמורד החוף, חוצות ימים פתוחים דרך עיירות, כפרים ואיים גדולים וקטנים. הם מספקים לוגיסטיקה טובה להרפתקה של דילוג באיים או מסלול לבחירתכם. לדוגמה, סעו בדרך הים בין טרונדהיים לכריסטיאנסונד כדי לחוות מאכלי ים ברמה עולמית!

היו מוכנים, ייתכנו תורים בחודשי הקיץ. למעבורות הפופולריות ביותר, מומלץ להגיע מוקדם. זה כולל את החיבורים Geiranger–Hellesylt ו-Lavvik–Lysebotn בפיורד נורווגיה ובבוגנס-לודינגן ובודו-מוסקן בצפון נורבגיה בפרט. למשל: Kystriksveien בצפון נורבגיה

אקספרס החוף הנורבגי – Hurtigruten ו-Havila

ההורטיגרוטן (Hurtigruten) מפליגה מברגן לקירקנס, בפינמרק. המסע, ברגן – קירקנס – ברגן, נמשך 11 ימים. מסע זה מציע לכם דרך מעולה לחוות את היופי הטבעי של החוף. זו אכן "ההפלגה הימית היפה בעולם". מה שהכי מרתק את התיירים הם כל הקהילות הקטנטנות והלא כל כך קטנטנות שאליהם פונים לאורך המסע. אין ספק לא סתם אומרים: Hurtigruten  – "מסע הים היפה בעולם".

היציאות הן מדי יום ויש עצירות תכופות לאורך החוף. הספינות יכולות להכיל מכוניות, מה שמקל על שילוב השייט עם חופשה על החוף.

Havila Kystruten מציעה גם הפלגות וכרטיסים מנמל לנמל. להווילה יש יציאות פעמיים בשבוע וכמה מהספינות הידידותיות ביותר לסביבה בעולם.

ספינות עתיקות פנים נורבגיות (מסע בתוך נורבגיה)

במחצית האחרונה של המאה ה-19, ספינות עתיקות אלו אפשרו להעביר נוסעים ומשא על פני האגמים והפיורדים היבשתיים הגדולים של נורבגיה.

רבים מכלי השיט הללו עדיין מפליגים בלוח הזמנים הקבוע שלהם ומעבירים סחורות ונוסעים גם כיום! נסו אותם במהלך שהותכם. אין ספק שזו חוויה יוצאת דופן.

לסיכום:

מעבורות לנורבגיה

למעבורות מנורווגיה וממנה יש קישורי מעבורת ישירים עם דנמרק, גרמניה, הולנד ושוודיה.

לוחות זמנים ולוחות זמנים של מעבורת נורבגיה

יש כ-137 הפלגות יומיות לנורבגיה. 5 חברות מעבורות מציעות הפלגות לנורבגיה וממנה. לוחות הזמנים של המעבורות יכולים להשתנות במהלך השנה, השתמש במנוע החיפוש הנוח להפליא שלנו כדי לקבל את זמני ההפלגה המעודכנים ביותר. המעבורת המהירה ביותר לנורבגיה היא דרך נתיב המעבורת הירשלס קריסטיאנסנד.

חברות מעבורות בנורבגיה

  • Fjord Line
  • DFDS Seaways
  • Color Line
  • Norled
  • Holland Norway Lines

נמלי נורבגיה

יש 28 נמלים בנורבגיה. נמל אוסלו הוא הפופולרי ביותר עם 3 הפלגות יומיות, המתחבר ל-3 נמלי מעבורות.

מנוע ההזמנות שלנו עומד לרשותך:

בחר/י את מסלול המעבורת שלך: